Business Planner – Skierniewice/Warszawa

Szukasz możliwości do rozwoju? Pracy, która będzie jednocześnie opłacalna i ciekawa? Mamy coś dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Gromadzenie i analiza danych

  • Przygotowanie planowania wolumenowego (dziennie, tygodniowo i miesięcznie)

  • Zapewnienia ścisłego przestrzegania procesów planowania (dziennego, miesięcznego i tygodniowego)

  • Tworzenie raportów odchyleń planistycznych

  • Dobry poziom komunikacji z klientami

  • Wdrażanie w swoim obszarze odpowiedzialności nowych procesów i procedur

  • Ścisła współpraca z zespołami magazynowymi w zakresie ciągłego doskonalenia naszego procesu planowania

  • Wsparcie kierownictwa raportami i analizami

Bez problemu sobie z tym wszystkim poradzisz, jeżeli spełnisz:

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność wykazania się myśleniem analitycznym i logicznym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dobra komunikacja pisemna i ustna

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Ale, ale! Porozmawiajmy o tym, co możemy Ci zaofeorować!

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Udział w ciekawych projektach

  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dołącz do nas!

Max. file size: 1 MB.
Przesyłając CV prosimy Państwa o zaznaczenie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:(Wymagane)
O ile wyrażą Państwo odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do pozostałych podmiotów Grupy Axell i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych także w przyszłości. Prosimy o wtedy o zaznaczenie poniższej zgody: