Kontroler Finansowy – Skierniewice

Szukasz możliwości do rozwoju? Pracy, która będzie jednocześnie opłacalna i ciekawa? Mamy coś dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem księgowym w zakresie zamykania miesiąca (kontrola kompletności kosztów, przychodów, ujęcia w podziale na miejsca powstawania kosztów)

  • Kalkulacja rezerw związanych z kosztami pracowniczymi oraz pozostałymi kosztami

  • Kontrola zużycia materiałów bezpośrednich

  • Kontrola ujęcia kosztów w podziale na bezpośrednie i pośrednie

  • Raportowanie wyników zarządczych do kierowników i Zarządu (wyjaśnianie odchyleń od budżetu, zmian marży)

  • Prezentacja wyników finansowych dla udziałowców (Grupa holenderska)

  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby Zarządu

  • Tworzenie i usprawnianie narzędzi do raportowania

  • Współudział w procesie budżetowania i przygotowania prognoz wyników finansowych w trakcie roku

  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi (sporządzanie raportów cash flow, nadzór nad windykacją należności)

  • Kontakt z instytucjami finansowymi (bankami, firmami faktoringowymi, brokerem), współpraca z CFO Grupy

  • Przygotowanie danych niezbędnych do zawarcia polis ubezpieczeniowych, bieżąca weryfikacja zakresu ubezpieczeń

  • Współpraca z głównym księgowym, doradcami podatkowymi i prawnymi przy powiązanych projektach

Bez problemu sobie z tym wszystkim poradzisz, jeżeli spełnisz:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe finansowe

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w działach finansowych

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego B2/C1

  • Bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność komunikowania się i współpracy w zespole

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, umiejętność priorytetyzowania zadań

Ale, ale! Porozmawiajmy o tym, co możemy Ci zaofeorować!

To oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Kursy i szkolenia

Dołącz do nas!

Max. file size: 1 MB.
Przesyłając CV prosimy Państwa o zaznaczenie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:(Wymagane)
O ile wyrażą Państwo odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do pozostałych podmiotów Grupy Axell i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych także w przyszłości. Prosimy o wtedy o zaznaczenie poniższej zgody: