Magazynier – Operator wózka widłowego – Gliwice

Szukasz możliwości do rozwoju? Pracy, która będzie jednocześnie opłacalna i ciekawa? Mamy coś dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • rozładunki i załadunki aut spedycyjnych oraz Klientów zewnętrznych
  • kompletacja towaru
  • udział w ewidencji stanów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • organizowanie wysyłek towarów
  • ścisła współpraca z działem obsługi klienta i działem transportu, spedycji krajowej

Bez problemu sobie z tym wszystkim poradzisz!

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe (IWJO)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność w wykonywanych zadaniach
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków czołowych, wózków wysokiego składowania
  • mile widziana znajomość MS Office, Excel( poziom podstawowy)

Ale, ale! Porozmawiajmy o tym, co możemy Ci zaofeorować!

Otrzymasz od nas:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełny etat
  • premię wydajnościową, jakościową, absencyjną
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i aspiracjami
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie urlopu, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, wspierającą atmosferę w pracy

Poznaj nas bliżej. Najlepiej poznając to, czym się kierujemy!

Nasze wartości:

  • Człowiek – jesteśmy sobie równi i szanujemy się nawzajem
  • Przedsiębiorczość – dostrzegamy możliwości i wykorzystujemy okazje
  • Determinacja – jesteśmy odpowiedzialni i konsekwentni w dążeniu do celu
  • Znajdowanie Rozwiązań – jesteśmy kreatywni oraz dzielimy się wiedzą
  • Przejrzystość – jesteśmy otwarci i uczciwi

Dołącz do nas!

"(Wymagane)" indicates required fields

Max. file size: 1 MB.
Przesyłając CV prosimy Państwa o zaznaczenie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:(Wymagane)
O ile wyrażą Państwo odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do pozostałych podmiotów Grupy Axell i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych także w przyszłości. Prosimy o wtedy o zaznaczenie poniższej zgody: